Personaalsed värvitoonid

Elu on tulvil inspireerivaid ja eredaid värvusi – Alpina avab Sulle kõik uksed. Üksnes Sina määrad, kui värviline peab olema interjöör. Ükskõik, kas soovid muuta oma magamistoa mugavaks rahu ja omaetteolemise saarekeseks või eelistad küllastunumaid varjundeid – oleme kindlad, et leiad meie 700 värvitooni hulgast (jagatud 8 värvisüsteemi) enda jaoks sobiva.

Avasta värvitoonide mitmekesisus ja vali värvitoon, mis on täielikus vastavuses just Sinu isikupärase stiili ja maitsega. Seejuures ära unusta meie mugavat värvipaletti. Lisaks suurepärastele värvitoonidele leiad sealt ka soovitused värvide kokkusobitamiseks, mis inspireerivad Sind veelgi. Sa ei leidnud sobivat varjundit? Alpina ColorMix värvikaardilt leiad kõik 700 värvitooni.

Ideid kodu sisustamiseks ning abi värvivalikul leiad kindlasti meie uuest inspiratsiooniraamatust "Ainult minu värv" (20 MB).

ColorMix

Sa ei leidnud sobivat värvitooni? Alpina ColorMix värvikaardilt leiad kõik 700 värvitooni.

Punase varjundid: tundlik energia

Kas oled emotsionaalne, tundlik ja tulvil energiat? Siis on Sinu värvitoon punane! Punane on elujõu värvus.

Loe edasi

Oranži varjundid: ere loomingulisus

Kas soovid midagi erakordset, eredat ja mänglevat? Sellisel juhul on ideaalne värvitoon oranž. See on rõõmu ja loomingulisuse värvus.

Loe edasi

Kollase varjundid: kerge ja elurõõmus

Kas armastad heledaid ja elurõõmsaid toone? Sel juhul on õige valik kollane – valguse ja elurõõmu värvus.

Loe edasi

Rohelise varjundid: elustav värskus

Kas sooviksid lisada oma koju veidi värskust? Ümbritse end roheliste toonidega. Roheline on värske ja inspireeriv.

Loe edasi

Sinise varjundid: kuningate suursugusus

Kui armastad rahu ja lõõgastumist, on õige valik sinine. Sinisel on mitmeid varjundeid: küllastunud meresinisest õhulise taevasiniseni.

Loe edasi

Pruuni varjundid: loomulik harmoonia

Kas soovid luua eriti õdusa õhkkonna? Pruun värvus on sel juhul kindel valik. Pruunil on palju varjundeid, millega saab interjööri kujundades edukalt eksperimenteerida.

Loe edasi

Halli varjundid: erakordne elegantsus

Kas pead lugu vaoshoitud, elegantsest ja tagasihoidlikust interjöörist? Sellisel juhul sobib hall Sinu jaoks ideaalselt. See on elegantsuse ja tagasihoidlikkuse värv.

Loe edasi

Valge varjundid: õilis puhtus

Valge on täiuslikkuse ja puhtuse värvus. Valgete toonide spekter on äärmiselt mitmekesine: säravvalgest kuni õrnade kreemjate varjunditeni.

Loe edasi

Soovitatavad tooted