Kuu inspiratsioon - valge

Perlmutt 4
Veilchen 3
Terre 4
Brombeere 1
Blau 3
Perlmutt 4
Blau 3
Veilchen 3
Terre 4
Perlmutt 4
Blau 3
Veilchen 3
Perlmutt 4
Veilchen 3
Terre 4
Blau 3
Brombeere 1

Lihtsalt hea ennesetunne

Selle heleda pärlmutter valge värvitooniga ei saa midagi valesti minna. Kaasaegsed eluruumid võib kõik üle võõbata baasvärvitooniga ning seejärel lisada kontraste ja harmooniaid. Elu- ja söögitubades sobib valge kasutamiseks suurtel pindadel täies ulatuses. Magamis- ja puhkeruumides rahustavad valget värvitooni pastelsed ja soojad pruuni varjundid. Kontrastidena sobituvad ideaalselt mahlased marjatoonid ja soe lilla, mis toetavad ruumi tasakaalu. Suurepäraselt kombineeritav kaasaegse mööbli ja uhke puitpõrandaga. Alpinaga tunnete ennast nelja seina vahel imeliselt. Rohkem informatsiooni valge värvitooni sobivusest teiste värvitoonidega leiate siit.

Sooviksite rohkem informatsiooni selle värvitooni või teiste Alpina toodete kohta? Siis kirjutage meile või laske ennast lähima edasimüüja juures nõustada.

Näiteid sellist värvitooni toodetest, mis on toonitavad Alpina ColorMix süsteemis.

Ei ole leidnud sobivat värvitooni?

ColorMix
Valige värvikaardilt Ainult Minu Värv välja meelepärane värvitoon tervelt 700 värvitooni hulgast. Professionaalne Alpina ColorMix toonimismasin segab mis tahes koguse värvi kokku vaid mõne minutiga otse teile lähima edasimüüja juures.