Kuu inspiratsioon - pruun

Terre 4
Perlmutt 4
Anthrazit 1
Rot 2
Sierra 4
Terre 4
Perlmutt 4
Anthrazit 1
Sierra 4
Rot 2
Terre 4
Perlmutt 4
Rot 2
Anthrazit 1
Terre 4
Perlmutt 4
Sierra 4
Anthrazit 1
Rot 2

Puutumata loodus

Soojad maalähedased värvitoonid lisavad imelist kontrasti modernsusele, milles me täna elame. Tooge oma koju osa puutumata loodusest. Et ruum saaks juurde rohkem sügavust ja laiust tehke teineteisega külgnevatele seintele üleminekud heledalt värvitoonilt tumedale. Ärge kartke tugevaid kontraste, vaid looge just teadlikult aktsente maheda kivikarva ja punase värvitooniga. Sedasi tekivad meeleolukad värvilised "saared", mis mõjuvad tõeliselt silmapaistvalt, samas toimivad tasakaalustavalt ja mõjuvad tervele atmosfäärile. Sisustusaksessuaaride valikul pöörake kindlasti tähelepanu geomeeriliste, modernsete ja ebatavaliste vormide kombinatsioonile, mis värvitoonilt sobiksid kokku ruumi meeleoluga. See paneb ruumi elama ja hoolitseb vahelduse eest. Rohkem informatsiooni pruuni värvitooni sobivusest teiste värvitoonidega leiate siit.

Sooviksite rohkem informatsiooni selle värvitooni või teiste Alpina toodete kohta? Siis kirjutage meile või laske ennast lähima edasimüüja juures nõustada.

Näiteid sellist värvitooni toodetest, mis on toonitavad Alpina ColorMix süsteemis.

Ei ole leidnud sobivat värvitooni?

ColorMix
Valige värvikaardilt Ainult Minu Värv välja meelepärane värvitoon tervelt 700 värvitooni hulgast. Professionaalne Alpina ColorMix toonimismasin segab mis tahes koguse värvi kokku vaid mõne minutiga otse teile lähima edasimüüja juures.