Kuu inspiratsioon - oranž

Mango 4
Tarmac 2
Espresso 1
Holunder 1
Mango 4
Tarmac 2
Espresso 1
Holunder 1
Mango 4
Espresso 1
Holunder 1
Mango 4
Espresso 1
Tarmac 2
Holunder 1

Harmoonia ja mugavus

Hele oranž tagab hubasuse, olgu see siis kodune köök või mugav elutuba, õrnalt helendavad seinad toovad mõnusat soojust tervesse ruumi. Sametpehme kohvivärv võimendab hubasust ja paneb oranži värvitooni veelgi rohkem helendama. Üksikud hallid pinnad mõjuvad jahutavalt värviliste seinte vahel ja võimendavad oranži kirevust. Küllastunud sügavad Burgundia marjatoonid või ilusad lillad aktsendid sobituvad sellesse mugavasse atmosfääri. Maalähedane mööbel ühendatuna modernsete aksessuaaridega kutsub Sind aega veetma. Nautige Alpina värvide harmooniat oma kodus! Rohkem informatsiooni oranži värvitooni sobivusest teiste värvitoonidega leiate siit.

Sooviksite rohkem informatsiooni selle värvitooni või teiste Alpina toodete kohta? Siis kirjutage meile või laske ennast lähima edasimüüja juures nõustada.

Näiteid sellist värvitooni toodetest, mis on toonitavad Alpina ColorMix süsteemis.

Ei ole leidnud sobivat värvitooni?

ColorMix
Valige värvikaardilt Ainult Minu Värv välja meelepärane värvitoon tervelt 700 värvitooni hulgast. Professionaalne Alpina ColorMix toonimismasin segab mis tahes koguse värvi kokku vaid mõne minutiga otse teile lähima edasimüüja juures.