Kuu inspiratsioon - hall

Tarmac 3
Laubfrosch 2
Alabaster 4
Vanilla 1
Tarmac 3
Brombeere 1
Alabaster 4
Perlmutt 4
Tarmac 3
Brombeere 1
Alabaster 4
Vanilla 1
Tarmac 3
Alabaster 4
Vanilla 1
Brombeere 1
Laubfrosch 2

Diskreetne aga mitte igav

Olgu köök või lugemisnurk, magamistuba või esik, hall on sedavõrd diskreetne ja elegantne, et sobib kõikidesse ruumidesse. Ka muidu pigem tumedad seinapinnad hakkavad selle õrna halli värvitooni all helendama ja omandavad hoopis teise mõju. Ka suurtel pindadel jätab hall endast hea mulje ja sobib väga paljude sisustuselementidega. Väga elegantne kooslus on beeži ja valge varjunditega. Aga ka tugevate värvidega kombineerides näitab hall oma potensiaali, hoiab ennast viisakalt tagasi ja jätab küllastunud marjatoonidele või intensiivsele rohelisele palju arenguruumi. Proovi järele! Rohkem informatsiooni halli värvitooni sobivusest teiste värvitoonidega leiate siit.

Sooviksite rohkem informatsiooni selle värvitooni või teiste Alpina toodete kohta? Siis kirjutage meile või laske ennast lähima edasimüüja juures nõustada.

Näiteid sellist värvitooni toodetest, mis on toonitavad Alpina ColorMix süsteemis.

Ei ole leidnud sobivat värvitooni?

ColorMix
Valige värvikaardilt Ainult Minu Värv välja meelepärane värvitoon tervelt 700 värvitooni hulgast. Professionaalne Alpina ColorMix toonimismasin segab mis tahes koguse värvi kokku vaid mõne minutiga otse teile lähima edasimüüja juures.