Kuu inspiratsioon - valge

Alabaster 4
Brombeere 2
Kardamom 2
Porzellan 2
Alabaster 4
Brombeere 2
Porzellan 2
Kardamom 2
Alabaster 4
Bims 2
Alabaster 4
Bims 2
Kardamom 2
Porzellan 2
Brombeere 2

Õrn ja elegantne

Avaratesse ruumidesse sobivad heledad värvitoonid, kitsad ja pimedad ruumid lausa nõuavad valged värvitoone! Kaasaegne siseviimistlus on värvikate aktsentidega, nagu näiteks küpse marja punane annab ruumile mängulise efekti. Toon-toonis heledad kivitoonid mõjuvad elegantselt ja kaasaegselt. Heledate puitpõrandate ja naturaalsest materjalist sisustuselementide kooslus loob harmoonia. Stiilipuhtust armastavatele inimestele on ideaalsed just kombinatsioonid heledatest kivitoonidest. Ruumi paistev valgus ja varjude mäng pakub meeldivat vaheldust. Mahe hall ja hele pruun lisavad elegantseid värvilaike häirimata sealjuures ruumi distreetsust. Rohkem infot valge sobivusest teiste värvitoonidega leiate siit.

Sooviksite rohkem informatsiooni selle värvitooni või teiste Alpina toodete kohta? Siis kirjutage meile või laske ennast lähima edasimüüja juures nõustada.

Näiteid sellist värvitooni toodetest, mis on toonitavad Alpina ColorMix süsteemis.

Ei ole leidnud sobivat värvitooni?

ColorMix
Valige värvikaardilt Ainult Minu Värv välja meelepärane värvitoon tervelt 700 värvitooni hulgast. Professionaalne Alpina ColorMix toonimismasin segab mis tahes koguse värvi kokku vaid mõne minutiga otse teile lähima edasimüüja juures.