Kuu inspiratsioon - roheline

Alabaster 4
Laubfrosch 2
Malve 1
Porzellan 2
Laubfrosch 2
Malve 1
Laubfrosch 2
Porzellan 2
Anthrazit 1
Alabaster 4
Laubfrosch 2
Alabaster 4
Porzellan 2
Anthrazit 1
Malve 1

Ideaalne nii lastele kui täiskasvanule

Lapsed jumaldavad kirevat rohelist! See kutsub mängima, paneb unistama ja jätab fantaasiale palju ruumi. Just seetõttu sobib roheline värv ka ideaalselt ülejäänud perekonna puhkeruumidesse. Rõõmsa ja avatud meeleolu lastetoas loovad pigem sinakad kivikarva värvivkombinatsioonid, samas kui vanemate magamistuppa sobivad värske rohelise kõrvale õhulised liivatoonid. Kuna üks lastetuba ei ole kunagi liiga kirju, siis võib julgelt seal ka küllastunud roosa varjunditega eksperimenteerida. Täiskasvanutele sobib aga pigem vaoshoitum värvitoon, nagu näiteks matid tumedad kivitooni varjundid. Rohkem informatsiooni rohelise värvitooni sobivusest teiste värvitoonidega leiate siit.

Sooviksite rohkem informatsiooni selle värvitooni või teiste Alpina toodete kohta? Siis kirjutage meile või laske ennast lähima edasimüüja juures nõustada.

Näiteid sellist värvitooni toodetest, mis on toonitavad Alpina ColorMix süsteemis.

Ei ole leidnud sobivat värvitooni?

ColorMix
Valige värvikaardilt Ainult Minu Värv välja meelepärane värvitoon tervelt 700 värvitooni hulgast. Professionaalne Alpina ColorMix toonimismasin segab mis tahes koguse värvi kokku vaid mõne minutiga otse teile lähima edasimüüja juures.