Kuu inspiratsioon - roheline

Grün 4
Antigua 3
Lemongrass 4
Grün 1
Grün 4
Lemongrass 4
Grün 1
Grün 4
Lemongrass 4
Grün 1
Grün 4
Antigua 3
Lemongrass 4
Grün 1

Ookeani sügavus

Sinakasroheline on perfektne kombinatsioon ookeanisügavusest ja pilvitust taevast. Küllastunud ja intensiivne värv, mis toob rõõmu ja karjub tähelepanu järele.

Eriti üksikutel pindadel ning koos tumedate roheliste värvitoonidega on sinakasroheline sügava lõõgastava toimega, samas võib aga mõjuda väga värskendavalt. Pigem sobitada kokku diskreetsete kreemikate ja heleroheliste värvidega, et tasakaalustada tema intensiivsust.

Mööbli ja aksessuaaride valikul on sinakasroheline vähenõudlik, kuna sobib kokku nii modernse heleda kui ka maaläheadase vintage mööbliga, särab eriti just ühevärviliste detailide taustal. Laske oma fantaasial lennata!

Rohkem informatsiooni rohelise värvitooni sobivusest teiste värvitoonidega leiate siit.

Sooviksite rohkem informatsiooni selle värvitooni või teiste Alpina toodete kohta? Siis kirjutage meile või laske ennast lähima edasimüüja juures nõustada.

Näiteid sellist värvitooni toodetest, mis on toonitavad Alpina ColorMix süsteemis.

Ei ole leidnud sobivat värvitooni?

ColorMix
Valige värvikaardilt Ainult Minu Värv välja meelepärane värvitoon tervelt 700 värvitooni hulgast. Professionaalne Alpina ColorMix toonimismasin segab mis tahes koguse värvi kokku vaid mõne minutiga otse teile lähima edasimüüja juures.